סדנת המקפצה

עם מירי בלנק

Miri Blank create alofe you love 300X182

יצירת קפיצה חיובית בחיים עם כלים שעובדים

ימים
שעות
דקות
שניות

יום שלישי 3.7.18 10:00-13:00

להבטחת מקום בסדנה במחיר מוזל של 99 ₪ בלבד

אם יש לך תחושה שמה שבאמת חשוב לך לא קורה במציאות

אם הגיע הזמן להכניס לחיים שלך חיוניות, זרימה ושליטה

ואם חשוב לך לקבל כלים מעשיים לשינוי בחיים

זו הסדנה בשבילך

מה מחכה לך בסדנה?

חשיפת הדרך המעשית לחשיבה חיובית

יציאה ממצבי תסכול גם כאשר המציאות נשארת כפי שהיא

הכרות עם שיטה עוקפת מוטיבציה

התמודדות מול אתגרים שונים בחיים, בקלות ובלי להוציא אנרגיה מיותרת

חשיפת כלים להפחתת תסכול

הפיכת תחושת ה"אין מוצא" לתחושה של הזדמנות על ידי נטילת שליטה על הסיטואציה

רק כלים שעובדים

בסדנה מחכים לך כלים מעשיים, קלים ליישום, שעובדים ומשפיעים מיד ועל הטווח הארוך

אפקטיביות

הכלים שיינתנו לך בסדנה הם כלים אפקטיביים וילוו אותך בכל סיטואציה בחיים

שינוי

ההתנסות בטכניקות תאפשר לך ליהנות משינוי מידי ומשינוי בטווח הארוך

פשטות

כל הטכניקות ניתנות ליישום, מובנות ומתאימות גם לשימוש בסיטואציות מאתגרות

ביטחון

הכלים יעניקו לך שליטה בחייך ויעלו את הביטחון העצמי שלך

מעט עליי ולמה כדאי לך להצטרף לסדנה

נעים להכיר, שמי מירי בלנק ובמשך 12 השנים האחרונות עזרתי למאות מטופלים לצאת ממצבי תסכול, לאמץ חשיבה חיובית ולהתמודד היטב עם מצבים מאתגרים בחייהם וזאת דרך טיפול פרטני, סדנאות והרצאות להתפתחות אישית.

ההתרגשות שנוצרת בתוכי בכל פעם שאני רואה אנשים שעברו שינוי ושהשיגו את מטרותיהם, היא זו שמובילה אותי להתפתח ולפעול כדי להגיע לקהל רחב יותר. מהתרגשות זו נוצרה סדנת המקפצה אליה נכנסנו כלים שנבחנו היטב ונמצאו כיעילים במיוחד.

המטרה שלי היא לעזור לאנשים לקבל את הידע הנדרש כדי להגיע לאיזון פנימי וליצור שליטה על חייהם ואני מזמינה אותך באופן אישי להגיע אל הסדנה וליהנות משינוי מידי שישפיע על חייך בטווח הארוך.

נתראה בסדנה, מירי.

מעט עליי ולמה כדאי לך להצטרף לסדנה

נעים להכיר, שמי מירי בלנק ובמשך 12 השנים האחרונות עזרתי למאות מטופלים לצאת ממצבי תסכול, לאמץ חשיבה חיובית והתמודד היטב עם מצבים מאתגרים בחייהם וזאת דרך טיפול פרטני, סדנאות והרצאות להתפתחות אישית.

ההתרגשות שנוצרת בתוכי בכל פעם שאני רואה אנשים שעברו שינוי ושהשיגו את מטרותיהם, היא זו שמובילה אותי להתפתח ולפעול כדי להגיע לקהל רחב יותר. מהתרגשות זו נוצרה סדנת המקפצה אליה נכנסנו כלים שנבחנו היטב ונמצאו כיעילים במיוחד.

המטרה שלי היא לעזור לאנשים לקבל את הידע הנדרש כדי להגיע לאיזון פנימי וליצור שליטה על חייהם ואני מזמינה אותך באופן אישי להגיע אל הסדנה וליהנות משינוי מידי שישפיע על חייך בטווח הארוך.

נתראה בסדנה, מירי.

פרטים על הסדנה:

יום שלישי ה- 3.07.18

זמנים: בין השעות 10:00-13:00

מיקום: תל אביב צפון. נאות אפקה ב'
(להכניס עכשיו ליומן)

מחיר: 199 ש״ח לכרטיס בודד, 280 ש״ח לכרטיס זוגי

99 ₪ בלבד (מוגבל עד ל 5.6.18)

לכרטיס בודד

זה הזמן ליצור קפיצה חיובית בחייך ולהבטיח מקום בסדנה

שאלות נפוצות:

 • האם הסדנה מתאימה לי?
 • הסדנה מתאימה לך אם ברור לך שהכול עובר דרך הראש ודרך האמונות שלנו. אם חשוב לך להשיג חיים מאוזנים, ביטחון עצמי, שקט נפשי ונינוחות, הסדנה הזו נבנתה עבורך. כמו כן, הסדנה פתוחה מגיל 18 ומעלה בלבד.
 • איך אוכל לדעת כי הסדנה באמת תעזור לי?
 • אני כל כך משוכנעת שהסדנה תעניק לך ערך, שאני מוכנה להעניק לך אחריות מלאה לשביעות רצון. אם לאחר הסדנה תהיה לך תחושה שלא קיבלת כלים שתוכל להשתמש בהם וכי לא עניתי על ציפיותייך, אחזיר לך את סכום ההשתתפות.
 • מה עליי להביא לסדנה?
 • אני עושה מאמצים על מנת שיהיה לך כל שנדרש במקום, אך עם זאת אמליץ בחום להביא לבוש נוסף חם כיוון שהחדר קריר. במקום יהיו מים קרים ונשנושים, אך אפשר להביא אוכל קליל מהבית. במהלך הסדנה אפשר לכתוב ולכן מחברת ועט יוכלו להיות לך לעזר. מומלץ להגיע בבגדים נוחים.
 • האם עליי להגיע בול בזמן?
 • הסדנה מתחילה בשעה 10:00 ומומלץ להגיע כחצי שעה לפני הזמן כדי להתרשם, להתארגן, לאכול או לשתות ולתפוס את המקום שנוח לך ביותר.
 • מדוע נקראת הסדנה "המקפצה"?
 • הסדנה היא סדנה מעשית והיא תיתן לך כלים אשר ישפיעו עלייך מיד, אך גם בטווח הארוך. בסיומה התחושה שלך תהיה כי קפצת צעד קדימה לעבר המטרות החשובות לך בחיים.
 • האם הרישום מחייב?
 • הרישום והתשלום שומרים לך מקום בסדנה. אם למרות זאת יהיה עלייך לבטל את השתתפותך, הדבר אפשרי ועד 72 שעות לפני האירוע אתן לך החזר מלא על הכרטיס.
 • איך אפשר לתפוס מקום בסדנה?
 • פשוט. כל שעלייך לעשות הוא ללחוץ כאן ולהשאיר פרטים. נחזור אליך להשלמת הרשמה ותשלום.
" תהליך העבודה איתך אפשר לי לשים לב למחשבה שלילית ולא להתייחס אליה כמו משהו שגרתי, כמו שהתייחסתי אליה בעבר אלא לתקן אותה ולהכניס במקומה מחשבה אחרת טובה יותר. עברתי שינוי מדהים! היום אני מבינה שהכל מתחיל וניגמר בראש. אני חושבת שכשהאדם מרגיש שהוא השתנה אז באמת יש שינוי. בתקופה האחרונה אני ממש מרגישה שאני בן אדם אחר, במובן החיובי. אנשים מבחוץ מחמיאים ואומרים שאני אכן פורחת והאמת אני ממש מרגישה ככה! טוב לי! יש אנשים שנכנסים לחיים שלך ואתה אומר אני שמח שהם חלק מחיי, שהם היו שם, אני חייב להם הרבה...אז ככה אני. מירי, אני מרגישה שאני חייבת לך מלא!! הבאת אותי למקום שבחיים לא חשבתי שאגיע אליו. אומנם הדרך עוד ארוכה אבל אני חושבת שציידת אותי בכלים המתאימים בשביל להצליח אותה, ההקשבה, היחס, העצות, הכל מדהים באמת לא יכולתי לבקש מטפלת טובה יותר. "
מירי
דוקומגי
" מה שהביא אותי אליך הוא התחושה של חוסר אנרגיה ותחושת כישלון מסוימת שאני לא יכולה או מצליחה לשנות את הדברים. לא אמרתי בדיוק את מה שאני רוצה, לא שמתי את עצמי ואת הרצונות שלי במרכז...הושפעתי ממה יחשבו עלי. היום ברור לי הרבה יותר מבעבר שמערכת היחסים החשובה ביותר היא זו שלי עם עצמי...אני מבינה שאני ברת מזל כי יש לי את חופש הפעולה לעשות בדיוק מה שאני רוצה ולדרוש לעצמי את הטוב ביותר. הכל תלוי בי ובדרך שבה אני תופסת את הדברים ופועלת למענם. אני מוצאת היום יותר אושר בכל דבר שאני עושה ודברים שקורים לי, אני מחייכת הרבה ושמחה יותר... אני מרגישה עדיין בתחילת התהליך, אבל למדתי לתת לעצמי קרדיט לדברים שכן עשיתי וחוויתי מאז שנפגשנו. המיילים שאת שולחת לי מאוד עוזרים לי במהלך השבוע כשאני בחיי היומיום ומפקסים אותי שוב ושוב לעבודה שאני עושה עם עצמי ושרק אני אחראית לזה ולדרך שבה אני עושה שינוי בחיי. אז תודה רבה לך מירי על שאת חלק מהתהליך שלי, ומכוונת אותי לראות דרך אחרת ממה שראיתי עד היום.:) "
מעיין
אוליאל

אני מזמינה אתך ללמוד את הדרך החדשה

להרשמה לסדנה כבר עכשיו מלא כאן את פרטיך

*יש למלא מספר טלפון לקבלת תזכורת יום לפני הסדנה

פרטיותך חשובה לנו. לעולם לא נמסור שום פרט שלך לאף אדם

חשוב! הכניסו את כל הפרטים המבוקשים

כדי להימנע מהרשמה כפולה לסדנה